AKD KIDS
AKD KIDS

İngilizce Benim İkinci Ana Dilim

Çocuklarımız günlük akışın içinde İngilizceye maruz kalarak dilin varlığını öğrenmektedir. Bu nedenle İngilizceyi branş ders olarak değil ana ders olarak tüm gün vermekteyiz.

image
image
image
image
image
0850 80 80 453
https://www.facebook.com/ 0850 80 80 453 https://www.instagram.com AKD KIDS
image
AKD KIDS

Bizi Diğer Okullardan Ayıran Nedir?

-Her şey!

Köklü bir geçmişe sahip olan AKD Kids kurumları çocukları geleceğe hazırlamayı en önemli ilkesi olarak görür. Bu sebeple tüm kurumlarımızda farklı branş derslerimiz ile zengin öğrenme fırsatları sunarak çocuklarımızın kendilerini keşfetmesine fırsatlar tanırız. Bilingual (çift dilli ) Eğitimin...

  • 1 Bilingual Education
  • 2 Avrupa Dil Portfolyosu
  • 3 Zenginleştirilmiş Akademik Ortam
  • 4 Bireye Özgü Program
  • 5 Gelişmiş Veli Bilgilendirme Sistemi
  • 6 Güvenli ve Hijyenik Sınıf Ortamları
image
AKD KIDS

Eğitim Modelimiz


Özgün Eğitim

Çağın gerisinde kalmayan, sarmal, eklektik, ortaklık bilinci yaratan, çocukların “geride bırakılması” ya da “ileri itilmesini” engelleyen özgün bir program uygulanmaktadır.

Çift Dil, Çift Öğretmen

İngilizceyi bir branş dersi olarak değil ikinci ana dil olarak gören çift öğretmen, çift dil yaklaşımını benimsiyoruz. Bu nedenle İngilizce tam gün olarak eğitim programımızın içerisinde yer almaktadır.

Avrupa Dil Portfolyosu

Tüm kurumlarımızda Avrupa Konseyi Modern Diller Bölümü tarafından oluşturulmuş olan dünya geçerliliğine sahip Avrupa Dil Portfolyosunu kullanılmaktadır..

Zenginleştirilmiş Akademik Ortam

Branş derslerimiz ile çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerine, gelişmelerine fırsat tanıyacak zenginleştirilmiş akademik öğrenme ortamları kurulmaktadır.

Ortak Çalışmalarımız


Her kurumumuzda çocuklarımızla birlikte ortak bir çalışma yürüterek her ay bir ülkeyi keşfediyor, bir sanat eseri inceliyor, bir bilim insanını tanıyoruz.

Aile Katılımı

Eğitimin bir bütün olduğuna olan inancımız ile aile bültenlerimizde çocuklarınız ile keyifli vakit geçirirken öğrenimlerini destekleyecek etkinliklere yer verilmektedir.

image
image
AKD KIDS

Etkinliklerimiz

01

Serbest Zaman Etkinliklerimiz

Çocukların kendi planlamalarını yapabildikleri, kendilerini özgürce ifade edebildikleri, sosyalleşebildikleri, deneyler yapabildikleri,...

02

Sanat Etkinliklerimiz

Boya çalışmaları, kağıt çalışmaları, kolaj çalışmaları, yoğurma maddeleri ile çalışmaları kapsayan ifade edici dil gelişimine, doğa..

03

Dil Etkinliklerimiz

Paylaşım zamanları, şiir, parmak oyunları, tekerlemeler, bilmeceler, hikaye anlatma, hikaye tamamlama ve hikaye oluşturma çalışmalarını..

04

Dramatik Etkinlikler

Dramatik etkinlikler taklidi oyun, hareket çalışmaları, pandomima, dramatizasyon faaliyetlerini içerir. Dramatik etkinlikler çocukların..

image
05

Oyun Etkinliklerimiz

Kum, kil, su, çamur gibi doğal materyallerle oyun, yaratıcı düşünme becerileri gerektiren hayali oyunlar, dramatik oyunlar, yapılandırılmış...

06

Müzik Etkinliklerimiz

Ses dinleme ve ayırt etme çalışmaları, tempo çalışmaları, ritim araçları, şarkı söyleme, yaratıcı dans ve hareket, müzikli öykü etkinliklerini...

07

Bilim Etkinliklerimiz

Fiziksel bilim, matematik etkinlikleri, sayılar, geometri, ölçme, örüntü, veri analizi, olasılık, Dünya ve Uzaya ilişkin bilim etkinlikleri,...

08

Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışmalarımız

Okuma yazmaya hazırlık çalışmaları çocukların ilkokula geçişini kolaylaştırmak, hazır bulunuşluk düzeylerini artırmak amacıyla yapılan...

image
image
image
AKD KIDS

Okullarımız

AKD KIDS

Bizimle İletişime Geçin

AKD KIDS

Son Yazılarımız